ساعت الیزاب طراحی خط چشم

گوشواره لاله

مطالب جديد
مطالب تصادفي

دستگیری رها اعتمادی به جرم تجاوز جنسی

azita مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ ۱

واقعا این خبر همه رو حیرت زده کرده و نمیدونم تا چه این خبر صحت دارد واقعا نمیدونم چی بگم . تجاوز رها اعتمادی(شبکه من و تو) به یک پسر ۱۱ ساله تو تمام روزنامه ها و سایت ها نوشته شده همچنین این مجری و شاعر توانا در حال حاضر به قید وثیقه آزاد شده تا درباره اتهام رها دادگاه تشکیل شود.

08-20-2013 11-19-02 ب

به گزارش LONDON EYE؛ سایت خبری “Argus” طی گزارشی، از تجاوز جنسی رها اعتمادی برنامه ساز و مجری شبکه من و تو به یک پسر ۱۱ ساله خبر داد.

این سایت خبری وابسته به کشور ولز (تحت حکومت بریتانیا) با عنوان “پیگیری پرونده تجاوز جنسی از سوی پلیس” ، نوشت:

پلیس مردی را به دلیل تجاوز جنسی شدیدی که در دانکستر انجام داده بود تحت تعقیب قرار داد. این ارگان دولتی پس از تجاوز جنسی به پسر بچه ای ۱۱ ساله که در پنج شنبه ۱۸ آپریل اتفاق افتاد، رها اعتمادی را تحت پیگرد قانونی قرار داد.

این گزارش که در سایت آمریکایی سی ان ان نیز منتشر گردیده است در ادامه توضیح داد:

“جک باتلر” در ساعت ۱۰:۵۰ صبح که در حال قدم زدن از “اشینفورت” به سمت “بروکسهوم” بود، این اتفاق ناگوار برای وی به وجود آمد .زمانی که این پسر در حال رفتن به خانه بود، دزدیده شد و به صورت شدیدی مورد سوء استفاده جنسی رها اعتمادی قرار گرفت.

بعد از شکایت خانواده جک، پلیس رها اعتمادی را دستگیر کرد و با این وجود وی را به قید وثیقه آزاد کرده است.

08-20-2013 11-19-21 ب

شایان ذکر است رسوایی اخلاقی رها اعتمادی که به پارتی های شبانه و روابط غیر اخلاقی ختم نشده، اکنون به تجاوز جنسی به یک پسر ۱۱ ساله رسیده است. این در حالی است که رها اعتمادی علی رغم این رزومه اخلاقی، یکی از طراحان برنامه های شبکه من و تو به حساب می آید و خوراک سیاسی- فرهنگی بیننده های این شبکه را تأمین می سازد.

08-20-2013 11-19-32 ب

08-20-2013 11-19-43 ب

08-20-2013 11-19-55 ب

_________________

تکمیلی :

این خبر شایعه بیش نبوده است . این خبر در سایت بخشی از سایت cnn که به نام iReport  معروف است و همان شهروند خبرگاری خودمان است که افراد خبر های خود را منتشر می کنند.البته این خبر به تائید هیچ خبرگزاری رسمی نرسیده است.

وقتی میشه راحت شایع درست کرد ما هم شایع درست میکنیم

تو این سایت یه خبر هست با عنوان

سایت فان فار برترین سایت این دنیا

به این آدرس : http://ireport.cnn.com/docs/DOC-1026787   (البته الان که ببندند برای همین یه عکس از این صفحه میگیرم و میزارم … :D)

untitled

 

یک دیدگاه »

  1. sasan شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ at ۵:۵۵ ب.ظ - پاسخ

    خیلی پست و رذل هستید که به این راحتی در مورد مردم شایعه درست می کنید.اگر در مورد خواهر و مادرتون این جوری بگن خوبه؟

فرستادن دیدگاه »


+ 3 = 8