ساعت الیزاب طراحی خط چشم

گوشواره لاله

مطالب جديد
مطالب تصادفي

حجاب : فرهنگ سازی بهتر است یا برخورد ؟

رسول مرداد ۶, ۱۳۹۱ ۸

به قلم بنده حقیر :در مورد برخورد با زنان بدحجاب چه تو این سایت چه جاهای دیگه عکس و مطالب زیادی باید دیده یا خونده باشید.

من در بیشتر بازخورد های که از این مطالب دیدم کاربران بیشتر به این نکته اصرار داشتند که با برخورد با دختران و پسران بد حجاب شاید در کوتاه مدت جواب بدهد ولی در بلند مدت مطمئا جواب معکوس خواهد داد.

اما امروز که داشتم یه سری از خبر رو نگاه میکردم یه عکس نظرم رو جلب کرد .

برخورد یا تشویق در مورد حجاب

همون جور که تو عگس بالا می بینید که  همیشه عادت داشتیم و انتظار برخورد با بدحجابین رو داشتم بر خلافش از زنان با حجاب با یه شاخ گل تقدیر و تجلیل شد .

در عکس ها و مخصوصا عکس بالا که یه مادر با حجاب با دختر خودش در خیابان از طرف نیروزی انتظامی استان گلستان مورد تجلیل با یه شاخ گل قرار میگیرد !!! تقدیم گل به مادر محجهبه ی روی فکر و روح اون دختر چه تاثیری مثبتی می تواند داشته باشد.

این فرهنگ سازی به نظر من بسیار موثر تر و کارآمد تر از بعضی برخورد های زننده پلیس با زنان و دختران بد حجاب می تواند باشد ، با این کار شان و اعتماد به پلیس در بین مردم بیشتر نیز خواهد شد.

هر چند باید به این نکته هم توجه داشت که در عکس های ادامه فقط حجاب برتر رو مثل این که چادر می دانند و فقط از زنان چادری تجلیل میشود که در ادامه باید روی این دسته طرح ها کار و فکر بیشتر شود که این گونه کم و کاستی ها نیز بر طرف شود.

در ادامه عکس های بیشتر از اجرای طرح تقدیر و تجلیل از بانوان محجبه توسط پرسنل نیروی انتظامی گلستان در عصر چهارشنبه رو قرار میدم .

طرح تشویق و تجلیل از بانوان محجبه
تجلیل نیوری انتظامی از زنان با حجاب
تقدیم گل به جای خشنونت در مورد حجاب
عکس های از طرح تجلیل از زنان با حجاب

تجلیل از زنان با حجاب در خیابان
تجلیل وتشویق زنان با حجاب

تجلیل وتشویق زنان با حجاب
تجلیل وتشویق زنان با حجاب

( این آخری نمیدونم چیه خدایش فکر کنم از دستشون در رفته بود مثل این که ؟ یا گل هاشون تموم شده بود میخواستن گیر بدن یا چیز یگه نظر شما چیه ؟ )

تجلیل وتشویق زنان با حجاب

در آخر به نظر شما دوستان طرح های برخورد با زنان و دختران بد حجاب در جامعه ما اثر بیشتر خواهد داشت یا این که فرهنگ سازی و تجیل و تشویق بانوان و دختران محجبه !!!  نظر شما چیست ؟

۸ دیدگاه »

 1. یه نفر آدم شهریور ۱۴, ۱۳۹۲ at ۶:۲۹ ب.ظ - پاسخ

  کار پسندیده و درستی بوده , به نظرم میتونه یه نوع تشویق بحساب بیاد !
  متاسفانه بعضی از این آقایون وخانومای گشت ارشاد یادشون میره برای چی اون لباس تنشونه و چطور باید امنیت جامعه رو تامین کنن ,
  بجای آبرو ریزی یه عده دخترجوون میتونن با گل برن سراغشون و خیلی محترمانه بهشون تذکر بدن !
  ماآدما خودمون باعث شدیم فرق بین بی حجابی و بد حجابی برداشته بشه , ساده از اطرافیانمون گذشتیم و اجازه دادیم همه چیز عادی و طبیعی به نظربیاد

 2. sahar دی ۴, ۱۳۹۱ at ۵:۳۳ ب.ظ - پاسخ

  inam begam ke kareshon kheili behtare.faghat ei kash tashkhise badhejab ra az bihejab bedonan

  • رسول دی ۵, ۱۳۹۱ at ۶:۱۸ ب.ظ - پاسخ

   تو روزگار الان بد حجابی با بی حجابی یکی هست و فرقی نداره

 3. sahar دی ۴, ۱۳۹۱ at ۵:۲۳ ب.ظ - پاسخ

  slm fateme jon.man bahat kamelan movafegham onaee ke migan intor narid biron age rast migan cheshmashon ra pak negah daran aman az cheshme napak.

 4. fatemeh آذر ۱۵, ۱۳۹۱ at ۱۲:۲۴ ب.ظ - پاسخ

  b nazare man ye seri adam k khodeshun niaz b ershad nadarano bezaran va b chiza alaki gir nadan masan mano tala b khatere skate bazi kardan 10bar gereftanam va kheyli bad jeloye pedaram b man tohin kardan masan in kareshun dorose k boland dad mizane saram yaruu mige hoy dokhtareeeeee in bi ehterami nis ya in k hamun shakhsi k b man gir dad abruhasho bardashte bud va ye pesare20sale bishtar nabud k kheyli bad nega mikard
  ya in k ye bar bad az tavalod bem gir dadan va dame kuske gasht sarbaze bargash bem gof ajab tikeiyeeeeeeeeeeeeeeeee
  in dorose in edalate k faghat b in chiza gir midan na b ye mosh dokhtar pesare alaf k ba ham dusan vali chon hejabeshun khube chizi beshun nemigan

  • رسول آذر ۱۵, ۱۳۹۱ at ۷:۳۸ ب.ظ - پاسخ

   اولا خواهشا پارسی رو نمیخوام پاس بدارید حداقل فارسی رو که دیگه پاس بدارید و فارسی تایپ کنید

   دوما حرف شما درسته نباید کسی که ارشاد میکنه خودش مشکل داشته باشه بعد هم باید برخورد ها مناسب باشه به چیزای الکی گیر ندن ..

   حالا اون سرباز که هیچی بنده خدا سربازه دیگه چه انتظاری داری …

   الان یکی دیگه به جای من میبود میگفت خب خواهرم حجاب را حفظ کن تا نگاه نامحرم بهت نیوفته وقتی اون جوری میری بیرون خب اون پسره هم به خودش اجازه نگاه کردن و… رو میده …

   ولی مکن که اتین جوری نیستم …. 😀

   خدایش وقتی تو طرفداری این جاستین هستی دیگه چی باید من بگم … بد میاد از این پسره …

 5. فطرس شهریور ۲, ۱۳۹۱ at ۱۰:۴۱ ق.ظ - پاسخ

  کار قشنگیه.واقعا خوشم اومد.امیدوارم تاثیر گذار باشه

 6. محمد شهریور ۲, ۱۳۹۱ at ۴:۱۰ ق.ظ - پاسخ

  ایول
  کارشون داره درست میشه
  خبر خوشحال کننده و امیدوار کننده ای بود .

فرستادن دیدگاه »


+ 5 = 7