ساعت الیزاب طراحی خط چشم

گوشواره لاله

مطالب جديد
مطالب تصادفي

خوشبو ترین عطر های زنانه و مردانه را بشناسید

رسول فروردین ۴, ۱۳۹۱ ۶۱

خوب در مورد بهترین عطر های دنیا چه میدانید قیمت آنها سازنده اش و یا چه رایحه ای دارند و مناسب چه مکان ها و زمان های هستند اگر چیزی نمیدانید با ما همراه شوید تا با بهترین و خوشبو ترین مارک های عطر های دنیا آشنا شوید .

جوب عطر

به بررسی قیمت و رایحه مارک های معروف عطر در دنیا خواهیم پرداخت مانند : ورساچی ، شنل ، جورجیو ،جوپ ، آزارو و …

بررسی عطر ها در ادامه مطلب

سی کی وان : ماندگاری بالا

عطر و اتکلن

اول از همه بریم سراغ عطری که زن و مرد ندارد و جنسیت ندارد مناسب برای استفاده مردان و زنان است . این عطر رایحه ای شبیه ترش لیمو یا آنانس دارد که بعد کمی به بوی رز و زنبق و بنفشه می رسد. قیمت هر ۲۰۰ میلی گرمش حدود ۵۰ هزار تومان است. نوع جدیدترش سی کی وان شوک زنانه است کمی گران تر در حدود ۸۰ هزار تومان

سی کی وان

 

 

کریستین دیور /  صلح و دوستی

این عطر یکی از بهترین گزینه ها برای افراد با سلیفه است و  برای محیط های گرم و دوستان بسیار مناسب است ، قیمت بالایی دارد برای هر ۱۰۰ میلی گرم باید در حودو ۱۰۰ هزار تومن هزینه کنید /عطری بسیار آرام بخش و لیف است که به صورت مردانه فارنهایت و زنانه میس دیورچری وجود دارد.

عطر کریستین دیور فارنهایت

یکی از عطر مردانه کریستین دیور به نام “فارنهایت” که دارای رایحه بین بوی چوب و گلو مشک است .در برخورد اول ممکن است بو نفت و یا حتی خیار بدهند نگران نباشید این مربوط به رایحه اولیه عطر هست به سریعا از بین می رود. تقریبا به جز تابستان در تمامی فصول می توان از این عطر استفاده کرد با این عطر به فردی کلاسیک و با جذابت خاص و شیک تبدیل خواهید شد.

 کریستین دیور

میس دیورچری یکی از بهترین عطر های این مارک است . مخصوص استفاده در شب شب است خانم هایی که از این عطر استفاده میکنند در شب عطر های میوهای و میلایم را برای شب میگذارند ولی قیمت بالایی دارد.

 

کنزو / برای احساس قدرت کردن

این عطر مال آقای کنزو تاکادا است که دارای عطر های زنانه و مردانه است به جز مدل از این عطر به نام جنگلی که بدون جنسیت است. حدود قیمت هم ۶۰ هزار تومان است.

عطر کنزوایر

“کنزوایر” مدل مردانه این مارک است مخصوص تیپ هنری ولی در این حال روحی قوی و مردانه دارد. بوی با ترکیب کهربایی و گل ها تشکیل داده است مناسب هر سن و سالی و در هر فصل یکی از بهترین عطر های مردانه به شمار می آید.

عطر

این مدل زنامه از گل های آفتابگردان و یاسمن به همراه شکوفه های گیلاس ژاپنی و برگ های چای چینی . مشک و وانیل تشکیل شده است که مخصوص افراد خجالتی است در این حال باوقار  و سنگین طرح بطری بسیاری زیبای مانند رایحه خو.د عطر دارد. در مجموع هایکو ساخته می شود و با قیمت مناسب در حدود ۲۰ هزار تومان

 

آزارو : تقابل سنت و مدرنیته
این بو در سال های ۱۹۷۸ به وجود آمد . این عطر را مانند یه پارتی در نظر بگیرید شلوغ و پر از سر و صدا یا از این عطر به شدت خوشتان خواهد آمد یا ازش متنفر خواهید شد . وسطی ندارد.

ایلیکسر

ایلیکسر” نوع جدید مردانه این مارک است مانند مدل قدمیمی تر خود بی ریا اما در این حال حس میوه ای و شیرینی هم دراد.رایحه خنکی نیز دارد. مناسب افرادی که با گذشته خود در آیند زندگی می کنند .

آزارو دیو

“آزارو دیو” این مدل زنانه از این مارک به جز شکل عجیب و غریب اش که شبیه لب هاست البته به صورت نصفه ازش بگذریم تغییر رایحه اش هم جالب است . اول بو تر و تازیگی میوه هاست که کمی میگذرد بوی شکلاتی می شود یه ده دقیقه اس هم که باززبگذرد رایحه پودری اس شما را سر مست میکنند. قیمتی هم در حودو ۶۰ هزار تومان دارد.

 

جورجیو : اتوکشیده 

ساخته جورجیون آرمانی یک طرح به نام مد ایتالیایی است که موفقیتش را به خاطره تولد بیش ازط ۴۵ رایحه عطر است . قیمیتی در حدود ۱۰۰ هزار تومان در انتظار شماست برای ۱۰۰ میلی

عطر جرجیو

” جورجیو آرمانی آکوا ” خوراک مردانی است با شخصیت بالا با کلاس و به اصطلاح اتو کشیده  با رایحه بسیار قوی که شما را جذاب و پر قدرت نشان میدهد.

زنانه: اگر بوی «جورجیو آرمانی آدی جیو» به مشامتان بخورد، یکهو و بی هوا، به گربه های ولو شده در آفتاب حسودی تان می شود. بویش خاطرات تابستانی آدم را می کشد بیرون. جوری لطیف و مهربان و در عین حال آزاد.

 

شنل : برای رسمی ها
شنل، ادکلن معروف خانم شنل بود؛ همان طراح مد مشهور. برای خودش کلاسی دارد در دنیای باکلاس ها.

کوکو شنل

زنانه: اهل فن معتقدند «کوکو شنل» برای خانم های جاافتاده تر است اما از ما می شنوید هرجا دست تان بهش رسید حتما استعمال کنید. می توانید توی خیابان راه بروید و مطمئن باشید همه آدم باکلاس ها گول می خورند و فکر می کنند شما هم از خودشانید. عمرا اگر فکر کنند مسن اید. اگر خیلی نگران حرف مردمید که «دختر بوی ترشیدگی اش درآمده» می توانید از «مادمازل شنل» استفاده کنید. دخترانه تر از کوکو است. اگر وسع تان نمی رسد که بخریدش و ضمنا قرار است خواستگار مایه داری در خانه را بزند، لباس موردنظر آن شب را پوشیده و به یک عطرفروشی بروید و فقط آن را روی لباستان امتحان کنید. بویش این قدر می ماند که خواستگار بیاید و برود و فکر کند شما آدم باکلاسی هستید.

عطر «شنل الور

مردانه: «شنل الور» نیمه رسمی و رسمی است و مناسب برای بالای بیست و پنج سال. درست زمانی که وقت زن گرفتن تان شده! خوب است برای دفاع پیشگیرانه از حمله بانویی که به خواستگاری اش رفته اید استعمال کنید. آن وقت او که رفته به اندازه یک «پیس» آن هم در عطرفروشی «مادمازل شنل» زده. فکر می کند این عطر دائمی شماست. سنگینی و گیرایی اش هم کار خودش را می کند. رایحه ای گرم و شیرین و اسپایسی و چوبی دارد!

 

 ورساچی : برای موجودات پیچیده

ایرانی ها سیاهش را بیشتر دوست دارند. این ادکلن ایتالیایی از ماگنولیا با رایحه کمی تلخ و شیرین طراحی شده و برای افراد مشکل پسند است! نود میلش حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان قیمت دارد.

ورساچی من عطر

مردانه: ورساچی آبی تولید ۲۰۰۶ است. مخلوطی از اقاقیا و سدر و ترخون و مشک. برخلاف «ورساچی من» که بوی توتون می دهد، این یکی بوی زنده و تازه ای دارد. مجبور هم نیستید هر شب به مادرتان توضیح دهید که بویی که می دهید بوی عطرتان است. نه بوی قلیانی که یواشکی کشیده اید.

عطر ورسوس ورساچی

زنانه: «ورسوس ورساچی» یک جور پیچیده ای است. همچین کمی آدم را گیج می کند و کرم آدم را برای کشفش زیاد. احتمالا برای اینکه تولید ۲۰۱۰ است و می خواهند کلا ذهن آدم ها درگیر چیزهای الکی باشد. رایحه اش خنک، ملایم و شیرین است. بویش ترکیبی از میوه و گل هاست و قیمت صد میلش هم حوالی ۵۰ تا ۶۰ میلیون می چرخد.

 

جوپ :برای پیر، جوان و بقیه
این دیوار برلین نه فقط جلوی ارتباط آدم ها، که جلوی انتشار عطرها را هم گرفته بوده انگار. عطر جوپ هم منتظر بود دیوار برلین بریزد تا «وولف گانگ» نامی (که ترجمه اسمش به فارسی، چیزی شبیه «گرگ علی» می شود!) آن را عرضه کند. این عطر آقای گانگ، رنگ و وارنگ است و ایرانی ها هم خوب مشتری اش هستند. سن هم نمی شناسد. ترکیبات پایه اش هم خوب مشتری اش هستند. سن هم نمی شناسد. ترکیبات پایه اش معمولا از شیره عسل و یاسمن و دارچین و دخانیات است و در نتیجه بوی شیرین و تلخی دارد.

جوب عطر

مردانه:جوپ اسپلش برای آقایانی که نه با شکلات حال می کنند، نه با میوه نه آب نبات و نه هیچ چیز، و فقط با خودشان حال می کنند خوب است. با طراوت و خنک است و تهش بوی علف می دهد. جوانانه و غیررسمی است و مناسب روزهای تابستان. ۷۵ میلی اش حدود ۴۰ تومان.

۶۱ دیدگاه »

 1. غزله اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴ at ۱۲:۳۹ ب.ظ - پاسخ

  عالی بود ممنون لطفا عطر های زنانه بیشتر بزارید

 2. محسن عندلیب نژاد بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ at ۶:۱۹ ب.ظ - پاسخ

  سلتم لطفا یه عطر مردونه واسه تابستون می خوام قیکتش مهم نیست راهنماعی کنید لطفا

 3. AvA دی ۱۹, ۱۳۹۳ at ۸:۰۰ ب.ظ - پاسخ

  میشه در مورد عطر های تند و تلخ بیشتر مطلب بذاری؟ ….. وبت هم عالی بود…. ممنون

 4. a-f دی ۷, ۱۳۹۳ at ۹:۵۷ ق.ظ - پاسخ

  با سلام . وبلاگتون عالی.
  ممنون میشم عطر یا ادکلنی معرفی کنید که یادآور کاخهای فرانسه باشه….. من فرانسه قدیم عاشقانه دوست دارم…….

 5. maral دی ۴, ۱۳۹۳ at ۶:۰۹ ب.ظ - پاسخ

  آقایون خانوما خواهشا یکی برام ادکلن infinite lonkoom رو پیدا کنه خیلی وقته دنبالش میگردم اگه کسی فروشگاهی توی هر نقطه از تهران میشناسه که این ادکلنو داره آدرسشو برام بفرسته به ایمیلم برا همسرم میخوام خیلی مهمه برام خوااااااهش میکنم.قبلا داشته الآن هرچقدر میگردیم هیچ کجا پیدا نمیکنیم.maral.heydari@yahoo.com فقط تا قبل از عید نوروز سال ۹۴ برام پیدا کنید لطفاااااااااا

 6. اسی دی ۱, ۱۳۹۳ at ۸:۲۲ ب.ظ - پاسخ

  ممنونم پیشنهاد میکنم ادکلان سیگار رو امتحان کنید(یک بوی خاص و فراموش نشدنی()

 7. alireza آبان ۱۰, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۴ ب.ظ - پاسخ

  همشون خوب بووووووودن

  ولی

  عطر مشهدی از همه بهتره !!

 8. محمد 54 مهر ۲۸, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۰ ب.ظ - پاسخ

  خوب بود ممنون از سایت خوبتان

 9. حمزه مهر ۱۸, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۸ ب.ظ - پاسخ

  سلام لطفا یک ادکلن خیلی عالی که ماندگاری خیلی بالا وبوی خیلی زیبا داشته باشه برام معرفی کنید قیمتش برام فرق نمیکنه

 10. اسی مهر ۱۳, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۵ ق.ظ - پاسخ

  سلام ممنون از اطلاعاتی که در اختیارگذاشتید من رویال بلو رو پیشنهاد میدم.

 11. امیر مهر ۱, ۱۳۹۳ at ۱:۳۹ ب.ظ - پاسخ

  میشه ادکلن cergio cappele برام پیدا کنید ممنون می شم اگر کسی ادرسی از فروشگاهی داره ۰۹۳۵۵۰۲۱۶۸۰ این شماره تماس منه

 12. نرگس شهریور ۱۹, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۶ ق.ظ - پاسخ

  من یه عطر معرفی میکنم اسمش بلبرینکه یک شیشه پرش ۱۰۰۰تومان است حتما بخرین مطمئن باشین پشیمون میشین

 13. احمد رضا میرزایی شهریور ۱۷, ۱۳۹۳ at ۸:۳۴ ب.ظ - پاسخ

  سلام ممنون. راستش وقتی ۱۵-۱۶ سالم بود یه ادکلن جیو وریو آرمانی داشتم که عاشق این ادکلن بودم ولی این سالها یادم نمیومد اسم چی بود.
  من هم چند ادکلن دیگه رو پیشنهاد میکنم.
  اول هرمس. من و چند تا از دوستانم عاشق این ادکلنیم.
  بولگاری برا خانمها و آقایون
  ایفوریا (هم مردونه هم زنونه داره ولی مردونه هاشم بیشتر مناسب خانمهاست تا آقایون)
  لالیک مردونه

 14. حسین شهریور ۷, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۵ ب.ظ - پاسخ

  مضخرف بود

  • رسول شهریور ۱۸, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۶ ب.ظ - پاسخ

   نظر لطف شماست

 15. مبینا مرداد ۲۷, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۸ ق.ظ - پاسخ

  مطالبتو خوب بود . برای آقایون یه عطر معرفی میکنم خیلی خوشبو هستش اسمشم (جان وارواتوس).برای خانوما هم یه ترکیب خوب میگم (بوس+آنجل+اکسیروس)البته اقایون هم میتونن استفاده کنن چون بوش تنده .

 16. ali مرداد ۲۵, ۱۳۹۳ at ۴:۴۰ ب.ظ - پاسخ

  ببخشید میشه در مورد مارک های فراری هم بگید ممنون میشم

 17. غضنفر مرداد ۲۱, ۱۳۹۳ at ۴:۲۸ ب.ظ - پاسخ

  درباره عطر منم بجین دیجه- چوخ ممنون

 18. داوود مرداد ۲۱, ۱۳۹۳ at ۲:۴۴ ب.ظ - پاسخ

  مرسی میشه ازارامیس هم بگید

 19. hanie مرداد ۸, ۱۳۹۳ at ۶:۲۳ ب.ظ - پاسخ

  اگه شد از بوغاتی هم مطلب بذارین

 20. طراحی سایت در مشهد خرداد ۱۵, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۲ ق.ظ - پاسخ

  ممنونم عالی بود

 21. نفس اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۳ at ۴:۳۸ ب.ظ - پاسخ

  من از coco chanel استفاده کردم البته مدل mademoiselle خیییلییی بوشو دوست دارم و با هیچ عطری عوض نمی کنم
  versace هم همه عطر هاش خوبه مخصوصا versus!!!
  در باره ی عطر boss می خواستم کمی اطلاعات بزارید ممنون !

  • رسول اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۶ ب.ظ - پاسخ

   چشم حتما

 22. مژده مهر ۱۲, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۶ ق.ظ - پاسخ

  سلام.مرسی خیلی خوب بود لطفا عطرهای شب وروز وسکسی زنانه و مردانه هم معرفی کنید.

 23. mahsa مهر ۸, ۱۳۹۲ at ۴:۲۶ ب.ظ - پاسخ

  like 😐

 24. محمدرضا مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ at ۲:۰۹ ب.ظ - پاسخ

  سلام. تو رو به خدا یکی هم درباره بولگاری یه توضیح مختصری به من بده.

  • AvA دی ۱۹, ۱۳۹۳ at ۷:۵۷ ب.ظ - پاسخ

   محمد رضا جان….. گفته بودی توضیحاتی در مورد مارک بولگاری میخوای…. عطر مردونه ی بولگاری رایحه ی خنک و شیرینی داره…البته این یه توضیح خیلی کلی از عطر بولگاری بود…. مدل های مختلف بولگاری رایحه های متنوعی هم داره

 25. pari مرداد ۴, ۱۳۹۲ at ۴:۲۰ ق.ظ - پاسخ

  سلام
  خوب بود اما اینا ماله سال گذشته س.ضمنا یکی از دوستان هم گفته بودن chanel رسیده به۴۵۰! خو من الان ادکلن مردانه میخام باس چیکارکنم؟!عایا؟

  • آقا رسول مرداد ۴, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۵ ب.ظ - پاسخ

   بله متاسفانه به دلار نوسانات ارز قیمت ها فرق کرده

 26. فاطمه تیر ۲۸, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۲ ب.ظ - پاسخ

  مرسی عالی بو د امپراطور هم خوبه

 27. justin 97 اسفند ۲۶, ۱۳۹۱ at ۶:۴۳ ب.ظ - پاسخ

  عالی بود اقا درباره اکلن منم بگید دیگه .:)

 28. کیمیا بهمن ۲۳, ۱۳۹۱ at ۱۱:۳۰ ق.ظ - پاسخ

  مرسی از اطلاعات مفیدت.خیلی به دردم خورد.ممنووووووون

 29. سپهر بهمن ۱۱, ۱۳۹۱ at ۶:۵۴ ب.ظ - پاسخ

  وایی خدا مرگم بده از پنجره پرتم بده

  • رسول بهمن ۱۳, ۱۳۹۱ at ۳:۰۵ ب.ظ - پاسخ

   چرا … ؟

 30. مهرنوش دی ۲۳, ۱۳۹۱ at ۳:۲۲ ب.ظ - پاسخ

  مرسی خیلی عالی بود:-)

  • رسول دی ۲۳, ۱۳۹۱ at ۹:۰۷ ب.ظ - پاسخ

   خواهش میکنم

 31. ارزو دی ۱۵, ۱۳۹۱ at ۸:۰۰ ب.ظ - پاسخ

  عالی بود ممنون

 32. سمیرا دی ۸, ۱۳۹۱ at ۱۱:۳۲ ب.ظ - پاسخ

  از سایت شما راضی هستم

 33. hatef آذر ۲۷, ۱۳۹۱ at ۲:۴۶ ب.ظ - پاسخ

  salam ali bod

 34. mahboob آذر ۱۷, ۱۳۹۱ at ۱:۱۶ ب.ظ - پاسخ

  he! channel chance alan 450 shode!!!!!!!!!

  • رسول آذر ۱۷, ۱۳۹۱ at ۴:۵۵ ب.ظ - پاسخ

   زیاد سخت نگیر این قیمت ها مال یه سال پیشه … الان که چی ارزون مونده که عطر های بخواد ارزون بمونه …

 35. تارا آبان ۲۶, ۱۳۹۱ at ۸:۵۱ ق.ظ - پاسخ

  سلام دوست عزیز مطالب عالی بود. در ضمن حتما در مورد عطرای دیکه هم مطلب بزارین .اینجور خیلی بهتره.

 36. . آبان ۲۵, ۱۳۹۱ at ۱۲:۴۸ ق.ظ - پاسخ

  salam , mishe khodeto bishter moarefi koni!!!

  • رسول آبان ۲۵, ۱۳۹۱ at ۴:۵۹ ب.ظ - پاسخ

   برای چی میخواین شما که به صورت کاملا ناشناس و با هویت جعلی اودید این دیگه چه حرفی هست

   البته نیاز به معرفی بیشتر نیست اکانت های شبکه اجتمکاعی و امیل هم هست نیاز داشتید بنده در خدمتم …

 37. نرگس آبان ۲۴, ۱۳۹۱ at ۱:۳۱ ب.ظ - پاسخ

  سلام.عالی بود.لطفا جدیدترین برندها رو هر روز برام بفرستین
  مرسی

 38. مهدی آبان ۲۳, ۱۳۹۱ at ۴:۲۲ ب.ظ - پاسخ

  سلام بدک نبود

 39. mohsen آبان ۱۴, ۱۳۹۱ at ۱۰:۱۸ ب.ظ - پاسخ

  سلام دوستان.میخواستم بفهمم این ادکلن مردونست یا زنونه بعد قیمتشو هم میخوام بفهمم؟
  اگه میشه جوابشو به شمارم مسیج کنین
  ۰۹۳۹۰۴۳۰۱۸۶
  اینم اسمشه:infinite lonkoom

  • رسول آبان ۱۵, ۱۳۹۱ at ۱۲:۳۴ ق.ظ - پاسخ

   فکر کنم عزیزم تا اون جایی که من میدونم مردانه است

 40. الهام شهریور ۱۱, ۱۳۹۱ at ۱۲:۵۵ ب.ظ - پاسخ

  ممنون دوست عزیز.اگه میشه بازم درموردعطرهای دیگه هم مطلب بذار.بازم ممنوووووووووووووووووون

  • رسول شهریور ۱۱, ۱۳۹۱ at ۶:۲۵ ب.ظ - پاسخ

   چشم حتما وقت شد در مورد عطر ها براتون یه مقاله دیگه مینویسم

 41. دانیال سرداری مرداد ۲۴, ۱۳۹۱ at ۱۲:۵۳ ب.ظ - پاسخ

  واقعا اطلاعات خوبی در مورد ادکلن دادید و کمک شایانی به من کردید…

  با تشکر…

  • رسول مرداد ۲۴, ۱۳۹۱ at ۵:۵۹ ب.ظ - پاسخ

   خواهش میکنم

 42. تارا مرداد ۲۰, ۱۳۹۱ at ۸:۳۱ ب.ظ - پاسخ

  عالی بود. البته لطف کنید در باره عطرهای دیگه هم مطالبی بزارید. مرسی دوست عزیز

 43. جوجو مرداد ۴, ۱۳۹۱ at ۱۰:۲۰ ق.ظ - پاسخ

  اگراین مطالب تخصصی تر بشه فکرمی کنم افراد زیادتری جذب بشن.ممنون ازاطلاعات مفیدتون

  • رسول مرداد ۴, ۱۳۹۱ at ۱:۰۱ ب.ظ - پاسخ

   بله درست می گید اما متاسفانه در تخصص من نیست
   خوشحال میشم شما یا دیگر دوستان که مایل هستند با ما همکاری کنند

 44. roya تیر ۳۰, ۱۳۹۱ at ۱۱:۲۸ ب.ظ - پاسخ

  خیلی مطالب جالب . متنوع و مفیدی بود . سپاسگزارم

  • رسول مرداد ۱, ۱۳۹۱ at ۶:۵۱ ب.ظ - پاسخ

   ممنون رویا جان

 45. elina اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۱ at ۵:۳۱ ب.ظ - پاسخ

  میشه از بولگاری هم بگی ممنون میشم

فرستادن دیدگاه »


+ 6 = 15